Marysia Krak

Zbieramy środki na leczenie i rehabilitację Marysi Krak!

Marysia ma 6 lat i mieszka z rodzicami w Piotrkowie Trybunalskim. Jest wesołą dziewczynką, choć na co dzień zmaga się z ograniczeniami w postaci obustronnego niedowładu kurczowego. Marysia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Poddawana jest iniekcjom toksyny botulinowej oraz wymaga stałej rehabilitacji. Wskazany jest u niej trening w celu doskonalenia wzorca chodu oraz poprawy równowagi i koordynacji ruchowej.

Jak pomóc:

Możesz to zrobić wpłacając dowolną kwotę na konto FUNDACJI NIE MA CZASU:

PKO Bank Polski SA

tytułem: Maria Krak - leczenie i rehabilitacja