Zbiórka podczas Nocy Bibliotek w Piotrkowie Trybunalskim

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Noc Bibliotek do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim, 9 czerwca 2018 r. (budynek główny - ul. Jerozolimska 29),  w godz. 17.00 - 21.45.

W sobotę, 9 czerwca 2018 r. biblioteki publiczne i szkolne zapraszają na Noc Bibliotek - imprezę promującą czytelnictwo i biblioteki jako miejsca, w których warto bywać. Dla bibliotek to okazja do atrakcyjnego, niekonwencjonalnego zaprezentowania swoich zbiorów i oferty edukacyjno-kulturalnej oraz poszerzenia grona czytelników. W pierwszej edycji akcji wzięło udział ponad 600 bibliotek, a w ubiegłorocznej 1300!

Nasza miejska biblioteka również bierze udział w akcji, a dla przybyłych gości przygotowuje wiele niespodzianek! Nie zabraknie konkursów, wspólnej czytelniczej zabawy a na najmłodszych tradycyjnie będzie czekał czytelniczy kącik malucha. Gwiazdą wieczoru będzie JOHN PORTER.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza Fundacja również została zaproszona do uczestnictwa! Szukajcie naszego stoiska 9 czerwca br w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim! Chętnie się poznamy, znów zobaczymy a także odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej działalności charytatywnej. Tego dnia będziecie mogli wesprzeć naszą podopieczną, a zarazem bibliotekarkę - Panią Dorotę Sień. Serdecznie zapraszamy!!!