Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in /home/fundacja/public_html/libraries/joomla/session/handler/joomla.php on line 46
Zapisz się do Drużyny Laury!

Witaj

Witaj na stronie Fundacji Nie Ma Czasu! Znajdziesz tu wiele istotnych informacji na temat nowotworu jelita grubego. Ty także możesz pomóc ...

Podczas IV Nocnego Półmaratonu Piotrkowskiego Wielu Kultur, jednoczymy się ponownie i wspieramy w ramach Drużyny Laury kolejną potrzebującą piotrkowiankę - Marysię Krak.Gorąco prosimy o zapisywanie się do Drużyny Laury. Dla trzech Pań i Panów mamy wspaniałe puchary i nagrody. Wierzymy, że z Państwa pomocą, dotrzemy do ludzi dobrej woli, a zebrane środki pozwolą nam pomóc w leczeniu Marysi. Liczymy na Wasze wsparcie Uczestnicy!


Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc w zgromadzeniu funduszy na leczenie i rehabilitację dziewczynki. Marysia ma 7 lat i mieszka z rodzicami w Piotrkowie Trybunalskim. Jest wesołą dziewczynką, choć na co dzień zmaga się z ograniczeniami w postaci obustronnego niedowładu kurczowego. Marysia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Poddawana jest iniekcjom toksyny botulinowej oraz wymaga stałej rehabilitacji. Prosimy o wsparcie dla Marysi.

Serdecznie prosimy o wsparcie dobrowolną kwotą darowizny na konto Fundacji Nie Ma Czasu.

Informujemy, że w czasie trwania IV Nocnego Półmaratonu Piotrkowskiego, będzie odbywała sie zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Marysi. Wolontariusze ze skarbonkami bedą przyjmować datki.