Zbiórka dla Marysi Krak

Serdecznie zapraszamy Państwa na mecz MKS PIOTRCOVIA vs. KPR JELENIA GÓRA (7 kwietnia 2018r. sobota). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00, w Hali RELAX (OSiR Piotrków Trybunalski). Podczas meczu odbędzie się zbiórka pieniężna na rzecz naszej podopiecznej - Marysi Krak. Zebrane środki pieniężne zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Marysi.

Podczas tego sportowego wydarzenia, będziecie mogli poznać osobiście naszą dzielną Marysię, a także wesprzeć ją. Pojawią się puszki FUNDACJI NIE MA CZASU, do których każdy chętny będzie mógł wrzucić datek.

Naszej Piotrcovii życzymy zwycięstwa a kibicom i sympatykom klubu wspaniałych emocji!